Bursa Çilingir

Bursa çilingir hizmetimizde sizlere kapı kilit açma hizmetlerini sunmaktayız. Firmamız 14 yıldır bu işle meşgul olup en iyi hizmetini vermekte ve sizleri memnun etmektedir.  Çelik kapılar için ekip arkadaşlarımız eğitilmektedirler.  Kapınız ile ilgili her türlü sorunları başaran firmamız olan Bursa çilingir olarak daima hızlı,kaliteli ve güvenilir hizmet sağlamaktayız. Bizlere ulaşmanız sadece bir telefon uzaklığındadır.

Bursada en iyi çilingir firması olarak seçilen firmamız günden güne en iyi hizmeti vermeyi kendine görev edinmiştir. Çelik kapı kilit değişimi için mobil hattımıza ulaşarak en kısa sürede işinizi halledelim.  Ahşap kapı kilit ve mekanizma değişimleri için ise önce keşif sonra ise makul fiyat eşliğinde işlem uygulanmaktadır.

Çilingir demek 7/24 hazır konumda beklemek demek. Acil durumlarda hemen telefona sarıldığınızda bursa çilingir araması esnasında bizlere kolayca ulaşıp anlık sıkıntıyı ekiplerimize ulaştırmanız durumunda hemen olayı çözümleyerek gerekli işlemleri başlatmaktayız.
Bursa’da her mahalle ve bölgelere bizzat hizmet veriyoruz. Aradığınız dakikadan itibaren 15 dakika içerisinde sizlere hızlı servis ekiplerimizi göndermekteyiz.


Bursa oto çilingir servisimizde yerli ve yabancı tüm araçları tarafımızca açmakta olup sizlere profesyonel bir hizmet sunmaktayız. Ustalarımız deneyimli olup her aracın açma eğitimini almış ve belgeli olarak işe alınmışlardır.  Aklınızda şüphe kalmasın aracınızı bursa oto çilingir firmamıza emanet edin zarar ve çizik oluşturmadan araçlarınızı açalım.

Oto çilingir sektöründe bursa’nın önde gelen isimlerinden olan firmamız daha büyük işlere girerek kendi bölgesinde fark yaratmaktadır. Otomotiv firmaları ile anlaşmalı olarak çalışmakta olup her marka aracın kapılarını,anahtarlarını çoğaltma, kırık anahtar düzeltme,yedek anahtar gibi bir çok işler yapmaktayız.

Bizler dev fırsatlar yaratarak siz kıymetli müşterilerime makul fiyatlar verip araçlarınıza uygun ve ekonomik oranda servis bedeli uygulamaktayız. Aslında aracınızı her ustaya açtırmak pekte doğru değil çünkü her usta kendini çilingir sanıp aracınızı açarken çizebilir yada ciddi hasarlar verebilir. Bundan sebep bizlere güvenerek araçlarınızı teslim edebilir güven içinde arayabilir oto açma hizmeti alabilirsiniz. 7/24 oto çilingir servisimiz daima sizlerle..

Bursanın en iyi oto açma ve anahtar yapımı firması olarak gece tarifelerinde uygun ve standardı uygulamakta.

One thought on “Bursa Çilingir”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir